O nás :: Tiskopisy :: Kancelářské potřeby :: Velkoobchod :: e-shop :: Služby :: Ceník :: Kontakt :: Náhradní plnění
 


   Vstupenky    Ochranné prvky
   Data - mailing    Obalové materiály
   Složenky    Snapout
   Volné listy    Endlos
   Lepené složky    Role
   Roličky


 Velkoobchod - Snapout


SNAP-OUT

je typové označení složky vytvořené slepením 2 a více listů v odtrhávací liště, která je umístěna na jedné straně formuláře. Jednotlivé listy jsou obvykle vyrobeny ze samopropisujícího papíru a slouží tak k pořizování kopií při ručním či strojovém popisování.

Počet kopií

Základním parametrem SNAP-OUT(u) je počet jeho kopií. Každý list ve složce je specifikován zvlášť a může být různé kvality.

Papír

Kvalita papíru se volí podle určení a způsobu používání formuláře. Je charakterizována základními parametry jako je druh (samopropisující, OCR, laserový, tabelační, ...), plošná hmotnost a barva.

Rozměry

Mimo základní formát 210 x 315 mm lze vyrobit i nejrůznější atypické rozměry.

Tisk

Na přední i zadní stranu formuláře se vybírají k tisku barvy z barevné řady Pantone či HKS. Předloha pro tisk může být ve formě dodaného vzoru, filmu nebo v elektronické podobě. Podle požadavků lze provést grafické úpravy či kompletní návrh nového formuláře.

Oddělovací perforace

Oddělovací perforace jsou určeny k jednoduchému odtržení určitých částí formuláře. Specifikovány jsou druhem (mikro, 2:1, 3:1 apod.) a umístěním. Podle své orientace a délky se rozlišují 4 typy: svislá, svislá přerušovaná, vodorovná a vodorovná přerušovaná.

Odkládací perforace

Odkládací perforace umožňuje založení formuláře do pořadače. Specifikována je počtem děr a umístěním.

Číslování

Každou sadu SNAP-OUT lze opatřit číselnou řadou a proměnným či konstantním čárovým kódem. Specifikace číslování je určena druhem číslic, počtem číslic, počtem čísel na listu včetně umístění, číselnou řadou a případně požadavkem na kontrolní číslici. U čárového kódu se určuje jeho druh, velikost a obsah.

Vazba a jiné zpracování

SNAP-OUT může být vlepen do desek nebo jednotlivě přehnut - falcován.


 
 

RVM Opava s.r.o., Hlavní 266, 747 81 Otice, tel.: 553 662 360